DİL SEÇİMİ:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
Mustafa Kemal ATATÜRK

ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

15.08.2023

Kurumumuz tarafından 11.08.2023 tarihinde yayımlanan 90 sözleşmeli personel alımına ilişkin ilanda/duyuruda; Ziraat Mühendisliği pozisyonuna yapılan alım için, başvuru yapan adaylar tarafından başvuru aşamasında sıkıntı yaşadıklarına dair sıkça soru gelmektedir.

Söz konusu pozisyona yapılacak olan alım için Ziraat Mühendisliği lisans mezunu olma şartı konulmuş olup, Ziraat Fakültesinin alt dalları, ilanda açıkça belirtilmediği için başvurularda sıkıntı yaşanmaktadır.

Bu nedenle, Ziraat Mühendisliği pozisyonu için Ziraat Mühendisliği lisans mezunu olmanın yanında, Ziraat Fakültesinin alt birimleri olan “Bahçe Bitkileri” veya “Bitki Koruma” bölümü mezunlarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Yapılacak olan alımda hiçbir şüpheye mahal vermemek için söz konusu alımın başvuruları sırasında açıklama yapılmaya gerek duyulmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »